Składowisko

Roboty drogowe

Azyl

Przygarnij mnie już dziś!

 • Składowisko

  Ekologiczne i bezpieczne składowanie odpadów komunalnych

 • Kompostownia

  Fertilo - kompost najwyższej jakości produkowany wyłącznie z odpadów zielonych

 • Azyl

  Kompleksowa opieka nad psami i kotami, akcje adopcyjne

 • Roboty drogowe, utrzymanie czystości

  Remonty jezdni i chodników, utrzymywanie terenów zielonych, sprzątnie miasta

1 z 4 >>

Karma od Zespółu Szkół Ekonomiczno - Orgrodniczych

05.12.2014
Dziś mieliśmy przyjemność uczestniczyć w podsumowaniu akcji zbiórki karmy zorganizowanej przez Zespół Szkół Ekonomiczno - Ogrodniczych w Tarnowie. Jak zawsze dobrych serduszek chcących wesprzeć zwierzaki nie brakowało! Uzbierano ponad pół tony karmy oraz 2553zł!

Wszystko to zostało podzielone na dwie równe części dla OTOZ Animals Tarnów oraz Fundacji Zmieńmy Świat.

Dzięki uprzejmości OTOZ Animals połowa z ich części karmy trafiła również do naszych zwierzaków za co bardzo dziękujemy!!

Wielkie podziękowania należą się Dyrekcji Szkoły oraz wszystkim zaangażowanym osobom za systematyczne przeprowadzanie zbiórek, chęć pomocy, poświęcania naprawdę mnóstwa czasu i co najważniejsze ogromnego serca dla zwierzaków w potrzebie!

Jeszcze raz bardzo dziękujemy i liczymy na dalszą wspólną i owocną współpracę!

Dodał: Administrator

Zwierzaki znalazły dom

16.10.2014
Podczas październikowej akcji adopcyjnej „Szukam Domu” zorganizowanej przez Fundację „Zmieńmy Świat” przy współpracy Azylu dla Psów i Kotów w Tarnowie, kilka zwierzaków znalazło swój dom, swoją nową rodzinę. – Akcja cieszyła się dużym zainteresowaniem, nasz namiot, gdzie prezentowaliśmy psy i koty odwiedziło mnóstwo ludzi – mówi kierownik Azylu, Janusz Łabno.

Zainteresowani mogli oglądać część psów i kotów na żywo, a pozostałych pensjonariuszy Azylu na ekranie monitora. Pełną informacją o zwierzętach służyli pracownicy Azylu. Oczywiście psy i koty przeznaczone do adopcji były (i na co dzień są!) w pełni zdrowe, odrobaczone, zaszczepione, legitymujące się badaniami lekarskimi i książeczką zdrowia. – Niezależnie od akcji adopcyjnej, zapraszamy do Azylu i zachęcamy do adopcji zwierzaków – mówi Janusz Łabno. – Psy i koty czekają na naszą pomoc.

Akcja „Szukam domu” odbyła się w tym roku już po raz trzeci. Równolegle z nią przedstawiciele i wolontariusze Fundacji „Zmieńmy Świat” zorganizowali zbiórkę karmy dla zwierząt przekazując Azylowi 725 kilogramów karmy. – Dziękujemy wszystkim ludziom dobrej woli za karmę. Dziękujemy Fundacji za zbiórkę – mówi Janusz Łabno.

Dodał: Administrator

Szukam domu

01.10.2014

W najbliższą sobotę 4 października Azyl dla Psów i Kotów w Tarnowie przeprowadzi akcję adopcyjną. Charakterystyczny, żółty namiot z psiakami i kotami stanie przed CH Max przy ulicy Szkotnik w Tarnowie. Akcja rozpocznie się o godz. 10.00, potrwa do 14.00.

To już trzecia akcja adopcyjna, jaką Azyl organizuje w tym roku. – Akcje adopcyjne są jednym z istotnych elementów działania naszego Azylu – mówi prezes PUK, Tomasz Gut. – To dodatkowa szansa dla zwierząt na znalezienie domu.
Organizatorzy zapraszają wszystkich chętnych do oglądania psów i kotów. – Podczas akcji będziemy mieć po kilka zwierząt ze sobą, ale wszystkie, jakie są w Azylu, można będzie oglądać na ekranie monitora. I wybrać tego psa czy kota, jaki nam się spodoba, jakiego polubimy. Oczywiście służymy pełną informacją o zwierzakach – mówi kierownik Azylu, Janusz Łabno.
Psy i koty przeznaczone do adopcji są w pełni zdrowe, odrobaczone, zaszczepione, legitymują się badaniami lekarskimi, mają swoją książeczkę zdrowia. – Zapraszamy serdecznie na akcję i do adopcji zwierzaków – mówi Janusz Łabno. – A po wakacyjnej przerwie zapraszamy także codziennie do naszego Azylu. Pamiętajmy, że psy i koty czekają na nasza pomoc.
Dodał: Administrator
Polecamy
ul. Cmentarna 31
33-100 Tarnów
Siedziba spółki, składowisko odpadów, Punkt SZOK
 • tel 14-625-82-09,
  faks. 14-636-36-39
 • @puk@puk.tarnow.pl
ul. Kąpielowa 4b
33-100 Tarnów
Drogi, zieleń, usługi remontowo-budowlane, Punkt SZOK
 • tel. 14-621-63-96,
  tel. 14-621-04-25
 • @puk@puk.tarnow.pl
Inne
 • KRS: 0000461460
 • NIP: 8733251185
 • REGON: 122830260
 • Poczta
Copyrights ©2014: Przesiębiorstwo Usług Komunalnych. Wszelkie prawa zastrzeżone.